Wyniki naboru na wolne stanowisko urzędnicze:

głównego księgowego

Załączniki:
PlikDodałRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz (20110613_wyniki_naboru.pdf)Wyniki naboru na stanowisko urzędniczeBiernat Błażej39 Kb13.06.2011 05:15

Ruda Śląska, 2011.05.25

Informacja dotycząca ogłoszenia konkursu na stanowisko samodzielnej księgowej w Szkole Podstawowej Nr 5  w Rudzie Śląskiej.

W ogłoszeniu z dnia 24 maja 2011 r. "Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Józefa Lompy w Rudzie Śląskiej 9, ul. Lwa Tołstoja 1 ogłasza konkurs na stanowisko: Samodzielna księgowa" prostuje się oczywistą omyłkę pisarską w ten sposób, że w tytule ogłoszenia w miejscu zapisu "samodzielna księgowa" optuje się "główna księgowa"

Dyrektor SP 4

Grażyna B. kukiełka

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Józefa Lompy w Rudzie Śląskiej 9,
ul. Lwa Tołstoja 1

ogłasza konkurs na stanowisko: Samodzielna księgowa

Wymiar dla placówki : ½ etatu

Wymagania niezbędne:

1. Obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz do korzystania z pełni praw publicznych.
3. Nie była skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwa przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub przestępstwo skarbowe.
4. Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania zadań głównego księgowego.
5.  Spełnia jeden z poniższych warunków:
a) Ukończyła jednolite magisterskie studia ekonomiczne, wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe.
b) Posiada co najmniej trzyletnią praktykę w księgowości.
c) Ukończyła średnią, policealną lub  pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej sześcioletnią praktykę w księgowości.
d) Jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów.
e) Posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych alba świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego
Prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie odrębnych przepisów.
Wymagania dodatkowe:
1. Znajomość zagadnień rachunkowości budżetowej.
2. Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i ustawy o finansach publicznych.
3. Znajomość przepisów oświatowych i samorządowych.
4. Znajomość przepisów podatkowych , w tym dobra znajomość podatku VAT.
5. Znajomość przepisów płacowych.
6. Znajomość przepisów ZUS.
7. Znajomość przepisów wynikających z Karty Nauczyciela.
8. Znajomość programu komputerowego.
9. Umiejętność współpracy w zespole oraz podejmowania samodzielnych decyzji.

Zakres podstawowych obowiązków obejmuje:

1. Prowadzenie rachunkowości jednostki.
2. Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi.
3. Dokonywanie wstępnej  kontroli zgodności operacji
gospodarczych i finansowych z planem finansowym.
4. Dokonywanie wstępnej  kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych.
5. Sporządzanie planów finansowych jednostki.
Wymagane dokumenty.
1. List motywacyjny, CV, numer kontaktowy..
2. Uwierzytelnione kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie  i kwalifikacje zawodowe.
3. Kserokopie świadectw pracy.
4. Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwa  popełnione umyślnie.
5. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacyjnym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. O ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 4 w Rudzie Śląskiej 9 ul. L. Tołstoja 1 osobiście lub za pośrednictwem poczty ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru do dnia  8 VI 2011r.

Dokumenty kandydatów, które nie spełnią wymogów podanych w ogłoszeniu, a także te które wpłyną do Szkoły Podstawowej nr 4 w Rudzie Śląskiej po określonym terminie nie będą rozpatrywane.
Informacja o wynikach konkursu będzie umieszczona na tablicy ogłoszeń w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 4 w Rudzie Śląskiej.
O terminie konkursu kandydaci, którzy spełnią wymagania formalne zostaną poinformowani telefonicznie.

Załączniki:
PlikDodałRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz (20110524_nabor_na_wolne_stanowisko_urzednicze_GK.doc)Ogłoszenie o konkursie na wolne stanowisko urzędniczeGrażyna B. Kukiełka737 Kb24.05.2011 15:17
Pobierz (20110524_nabor_na_wolne_stanowisko_urzednicze_GK.odt)Ogłoszenie o konkursie na wolne stanowisko urzędniczeGrażyna B. Kukiełka774 Kb24.05.2011 15:19
Pobierz (20110524_nabor_na_wolne_stanowisko_urzednicze_GK.pdf)Ogłoszenie o konkursie na wolne stanowisko urzędniczeGrażyna B. Kukiełka723 Kb24.05.2011 15:19

Poprawiony (wtorek, 24 maja 2011 15:21)